Hary i Janson

Witamy, ZalogujZaloguj


Producenci

RZETELNA FIRMA

Rzetelna Firma Hary&Janson

Od 30 marca 2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Kosiarki bijakowe MEAAT 0 produkt

Kosiarki bijakowe MEAAT
Kosiarki bijakowe są przeznaczone do pracy w zakładach gospodarki komunalnej, zieleni miejskiej , sadach, w pasach dróg, wałach przeciwpowodziowych, stokach narciarskich itp.
Maszyny te stosowane są do koszenia trawy, porostów twardych, rzadkich zakrzaczeń itp. Główną zaletą stosowania kosiarek bijakowych jest możliwość pozostawienia rozdrobnionego pokosu jako naturalnego nawozu. Mulczery mają za zadanie rozdrobnić trawę i rozrzucić ją równo po całej skoszonej powierzchni. Pozostawiona trawa szybko zostaje zmineralizowana i ponownie wprowadzona do gleby. Pozostawione na trawie resztki pozwalają zdecydowanie poprawić stan zadarnienia utrzymywanych terenów pod warunkiem utrzymania częstotliwości koszenia co najmniej dwa razy do roku. Noże tnące mają rozmaity kształt. Wśród nich najpopularniejsze to: młotki, noże typu Y .

Kosiarki bijakowe włoskiej firmy MEAAT są jednymi z najbardziej popularnych kosiarek w Polsce. Dzięki przystępnej cenie i trwałości z pewnością spełnią Państwa wymagania.

Koszyk  

**** jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tę chwilę