Hary i Janson

Witamy, ZalogujZaloguj


Producenci

RZETELNA FIRMA

Rzetelna Firma Hary&Janson

Od 30 marca 2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

1. Postanowienia ogólne

 1. Korzystanie z serwisu STREFY CEN HARY I JANSON możliwe jest jedynie w przypadku akceptacji niniejszego Regulaminu i Polityki Prywatności dostępnej w Serwisie. Użytkownicy Serwisu którzy nie akceptują niniejszego Regulaminu lub Polityki Prywatności z jakiegokolwiek powodu, nie mogą korzystać z Serwisu ani żądać jakichkolwiek świadczeń ze strony HARY I JANSON.
 2. Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania przepisów prawa.
 3. Użytkownikami serwisu mogą być osoby indywidualne, prawne i nie posiadające osobowości prawnej które zaakceptowały Regulamin i Politykę Prywatności i nie zostały wykluczone przez Administratora Strefa Cen Hary i Janson.
 4. Serwis Strefa Cen Hary i Janson nie jest sklepem a jedynie wiryną inforumjącą o cenach produktów.
 5. Serwis dokłada wszelkich starań w zakresie prezentowania oferty, jednak z uwagi na dużą ilość danych nie gwarantuje, że wszystkie prezentowane ceny są aktualne i zgodne z rzeczywistością. Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aby sprawdzić aktualność ceny i zgodność oferty z rzeczywistością Użytkownik powinien skontaktować się z przedstawicielem handlowym firmy Hary i Janson.
 6. Wszelkie zauważone nieprawidłowości w działaniu serwisu Użytkownik może zgłaszać poprzez przesłanie listu pod adres e-mail:

2. Korzystanie z serwisu

 1. Użytkownik nie może korzystać z Serwisu w sposób powodujący przeciążanie łącza.
 2. Użytkownik nie może korzystać z serwisu w inny sposób niż przez przeglądarkę internetową.
 3. Użytkownik nie może wykorzystywać programów automatycznie pobierających zawartość Serwisu bez pisemnej zgody Serwisu.
 4. Użytkownik nie może kopiować, reprodukować, modyfikować danych umieszczonych w Serwisie.
 5. Użytkownik nie może bez pisemnego zezwolenia umieszczać w innych serwisach internetowych jakiejkolwiek części danych umieszczonych w Serwisie.
 6. Serwis może zablokować użytkownikowi możliwość korzystania z Serwisu bez ostrzeżenia, a użytkownik nie może wnosić z tego powodu żadnych roszczeń.

3. Gwarancja

 1. Właściciel serwisu dostarcza Serwis w stanie takim jaki jest, bez żadnych gwarancji i zobowiązań.
 2. Użytkownik korzysta z Serwisu na własną odpowiedzialność i nie będzie nigdy wnosił jakichkolwiek roszczeń związanych z korzystaniem z Serwisu.

4. Czas obowiązywania Regulaminu

 1. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z chwilą opublikowania na niniejszej stronie internetowej.
 2. Niniejszy Regulamin przestanie obowiązywać w momencie opublikowania przez Serwis nowego Regulaminu.
 3. Aktualny Regulamin jest zawsze dostępny w Serwisie.


Koszyk  

**** jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tę chwilę